Nazywam się Justyna Kostiuk,

pomagam kobietom żyć w duchu slow life, w zgodzie ze sobą i z naturą.

W 2015 roku niewinne hobby jakim było i jest rękodzieło przerodziło się w ogromną pasję. Druty i szydełko stały się przedłużeniem moich rąk, a zajęcie się tym zawodowo stało się moim marzeniem. Od zawsze widziałam na rynku całą masę produktów rękodzielniczych wykonanych z bawełnianego sznurka. Brakowało mi jednak jednej istotnej rzeczy. Produktów do domu jednocześnie pięknych i trwałych, funkcjonalnych i ekologicznych. Postanowiłam połączyć te cztery najważniejsze dla mnie kwestie w całość. Tak powstała Juszka Handmade.

Jako jedyna marka w Polsce łączę niebanalny wygląd sznurka bawełnianego z leczniczymi właściwościami łuski gryki i naturalnych wypełnień. Produkty, które tworzę są w 100% robione ręcznie, przeze mnie, w mojej pracowni.

Piękno.

Zależy mi na tym aby każdy produkt, który wychodzi spod moich rąk był jak najpiękniejszy. Taki, jaki sama chciałabym mieć w swoim domu. Dlatego proponuję tylko produkty starannie zaprojektowane, sprawdzone i dopracowane w każdym szczególe. Dużo czasu poświęcam na projektowanie oraz łączenie kolorów i materiałów. Wyznaję zasadę: mniej znaczy więcej. Znajdziesz u mnie przede wszystkim przedmioty minimalistyczne, o prostym splocie i formie.

Trwałość.

Wewnętrzna poduszka uszyta jest z grubej bawełny, łuska przez nią nie prześwituje ani nie wypada. Dzięki gęstemu splotowi włókien, na zewnątrz nie przedostają się również ewentualne pyły z łuski. Wewnętrzne pokrowce szyję ręcznie na maszynie używając wyłącznie mocnych nici. Sprawdzam każdy szew. Zewnętrzny pokrowiec jest starannie zapleciony, bawełna może być prana w pralce, wełna ręcznie. Nie mechaci się ani nie rozciąga. Pod warunkiem przestrzegania zasad pielęgnacji, zachowuje trwałość na lata.

Funkcjonalność.

Każda poduszka, wałek, woreczek są starannie zaprojektowane i piękne ale również niesamowicie funkcjonalne. Zależy mi na tym, aby każdy przedmiot dawał radość z jego użytkowania poprzez pomoc w relaksie i odpoczynku oraz w redukcji stresu i napięć. Jeżeli prowadzisz siedzący lub stresujący tryb życia, moje rękodzieło jest dla Ciebie idealne. Również jeżeli masz dzieci i uwielbiacie zabawy i wspólny wypoczynek. Zastosowań jest tak wiele, że ogranicza nas tylko wyobraźnia. Wiem to z rozmów z moimi cudownymi klientkami. Dołącz do nich i przekonaj się sama.

Ekologia, zero-waste

Moje produkty są w całości stworzone z wysokiej jakości materiałów naturalnych, przyjaznych środowisku i ekologicznych. Wykorzystuję naturalną, niebarwioną bawełnę, bawełniane sznurki i wełnę posiadające certyfikat włókienniczy Oeko-tex Standard 100. W miarę możliwości wybieram polskich, zawsze sprawdzonych producentów. To wszystko przekłada się na wysoką jakość moich produktów. Produkty pakuję tylko i wyłącznie w ekologiczny papier. Nie znajdziesz plastiku w żadnej paczce. Mimo to, każdą paczkę pakuję bardzo starannie, tak jakbym dawała Ci prezent, bo uwielbiam dawać prezenty, które cieszą oko.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie tutaj.