fbpx

Po co Ci ten blog?

komentarze Brak komentarzy

Wiele osób, kiedy powiedziałam, że chcę pisać zareagowało zdziwieniem a w skrajnych przypadkach śmiechem. Ale po co? O czym chcesz pisać? Przecież zajmujesz się rękodziełem.

Jak to po co, przecież jest niewyczerpana ilość tematów!

Prawda jest taka, że zarówno w dziedzinie rękodzieła jak i jogi jest cała masa tematów do omówienia. Coraz częściej dostaję od Was pytania dotyczące moich produktów czy samego szydełkowania. Właśnie to jest miejsce, w którym zamierzam na te pytania odpowiadać i rozwiewać Wasze wątpliwości. Łatwiej jest bowiem wyczerpać temat w krótkim artykule i skierować do niego osobę zainteresowaną, niż za każdym razem zdawkowo odpowiadać na kolejne, często powtarzające się pytania. Już teraz zachęcam Cię do dzielenia się przemyśleniami dotyczącymi tego, o czym chętnie byś poczytała.

Moja wizja

Plan jest bardzo prosty. Nowe posty będą pojawiały się w poniedziałki, sporadycznie również w czwartki. Będę o tym informowała na Instagramie i Facebooku, żebyś była zawsze na bieżąco. Jeżeli nie masz kont w mediach społecznościowych, nic się nie martw. Niebawem pojawi się również newsletter, który będę wysyłać najprawdopodobniej raz w miesiącu. Będę Cię w nim informować o wszystkich nowościach. Posty będą podzielone na początku na dwie kategorie- joga i szydełkowanie, tak, abyś łatwo mogła odnaleźć się na stronie. Blog jak zapewne zauważyłaś, będzie pisany w rodzaju żeńskim, ponieważ mój przekaz kieruję głównie do kobiet. Jeżeli czytają mnie mężczyźni- przepraszam, większość treści w Internecie pisana jest w rodzaju męskim i my, kobiety, już do tego przywykłyśmy, mam więc nadzieję, że Panowie nie będą mi mieli tego za złe.
Dzisiaj witam się z Wami i mam nadzieję, że będziecie mi towarzyszyć we wspólnej przygodzie. Ten post ma charakter powitalny i informacyjny, o konkretach zacznę opowiadać od czwartku. Zapraszam do lektury.

Dołącz do dyskusji