Poduszki w kolorach jak na prezentowanych tu zdjęciach możesz zamówić w sklepie w zakładce na zamówienie. Czas oczekiwania wynosi 10 dni roboczych.

Poduszka do medytacji umożliwia utrzymanie prawidłowej postawy ciała w siadzie skrzyżnym- svastikasanie (svastika- krzyż, w Indiach symbol szczęścia) zwanym potocznie siadem po turecku. Ta podstawowa pozycja jogi doskonale sprawdza się w medytacji oraz ćwiczeniach oddechowych.

Jest również niezastąpiona dla mam i małych dzieci, które dużo czasu spędzają siedząc na podłodze. Poduszka izoluje od zimnego podłoża a jej wkład umożliwia zachowanie prawidłowej pozycji ciała.

Dodatkowo jej piękny wygląd ozdobi każde wnętrze.

Pamiętaj, że w siadzie skrzyżnym należy szczególnie zwrócić uwagę na to, aby plecy były proste a kolana i miednica podparte. Kolana powinny znajdować się na wysokości bioder. W innym wypadku ciało będzie spięte a efekt może być odwrotny od oczekiwanego. Jeżeli czujesz napięcie w kolanach lub biodrach, podeprzyj uda wałkami.

Poduszka ma wkład bawełniany wypełniony łuską gryki. Zewnętrzny, szydełkowany pokrowiec wykonany jest ze sznurka bawełnianego. Można go ściągnąć i prać w pralce. Jest wykonana w 100% ręcznie w mojej pracowni.

Dostępna paleta kolorów znajduje się w galerii.

  • Poduszka: na zewnątrz 100% sznurek bawełniany, wewnątrz bawełniany pokrowiec z łuską gryki
  • Wymiary: około 37cm x około 10cm
  • Waga: około 2 kg
  • Czas przesyłki: 10 dni roboczych
  • Przejdź do sklepu https://juszka.pl/sklep/