Wałki w kolorach jak na prezentowanych tu zdjęciach możesz zamówić w sklepie w zakładce na zamówienie. Czas oczekiwania wynosi 10 dni roboczych.

Ręcznie robiony wałek-poduszka idealny do praktyki jogi i relaksu. Sprawdzi się zarówno na macie, podczas wykonywania takich pozycji jak supta virasana czy supta baddha konasana, podczas savasany- pozycji relaksu jak również podczas codziennego relaksu na kanapie lub w fotelu dając podparcie plecom, kolanom oraz nogom.

Uwielbiany przez dorosłych i dzieci. Znajduje zastosowanie również w pokojach dziecięcych podczas zabawy naszych pociech.

Jego niebanalny wygląd ociepli każde wnętrze.

Wykonany jest w 100% z naturalnych materiałów. Sznurek bawełniany z którego zrobione jest obicie wałka posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100 w I kategorii co oznacza, że jest bezpieczny również dla najmłodszych dzieci.

Więcej o materiałach jakie wykorzystuję w pracy przeczytasz w artykule:

Naturalne materiały. Co warto wybrać?

Wewnętrzny wkład wykonany jest z grubej surówki bawełnianej o gramaturze 280g, wypełniony naturalną, oczyszczoną łuską gryki. Łuska dzięki szelestowi powodowanemu przesypywaniem się dodatkowo uspokaja i relaksuje. Dla dzieci stanowi świetne ćwiczenie wspomagające integrację sensoryczną.

Doskonale współgra z poduszką do medytacji oraz woreczkiem relaksacyjnym.

Dostępne kolory znajdziesz w palecie w galerii.

Dokładam wszelkich starań aby kolory i produkty były zbliżone do ich rzeczywistego wyglądu. Jednak w zależności od ustawień monitora mogą być nieznaczne różnice kolorystyczne.

  • Poduszka: na zewnątrz 100% sznurek bawełniany, wewnątrz bawełniany pokrowiec z łuską gryki
  • Wymiary: około 40 cm x około 20 cm
  • Waga: około 1,5 kg
  • Czas przesyłki: 10 dni roboczych
  • Przejdź do sklepu: https://juszka.pl/sklep/