Nazywam się Justyna Kostiuk-Sypniewska

marka którą tworzę od 2015 roku, pozwala kobietom żyć w duchu slow life, w zgodzie ze sobą i z naturą.

Większą część roku spędzam na wsi. Kocham naturę i wygodę. Znajdziesz je w projektowanych przeze mnie ubraniach, których minimalny i ponadczasowy krój pozwala cieszyć się nimi przez cały rok. Bez względu na to czy wybierzesz wełnę, len czy wiskozę, masz gwarancję tego, że będziesz odczuwać maksymalny komfort noszenia. Skóra oddycha i nie poci się. Naturalne materiały mają również doskonałe właściwości termoregulacyjne, co oznacza że latem chłodzą a zimą grzeją. Wybieram kolory i materiały które można ze sobą dowolnie łączyć dzięki czemu nie będziesz miała problemu ze skompletowaniem idealnej stylizacji.

Jeżeli dołączysz do tego poduszki, woreczki relaksacyjne czy termofory będziesz cieszyć się maksymalnym relaksem i czuć się kobieco w każdej sytuacji.

Szycie i materiały

Wszystkie produkty jakie znajdziesz na stronie są uszyte w Polsce w niewielkiej manufakturze. Szyjemy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów naturalnych takich jak bawełna, wełna, len, jedwab i sztucznych (wiskoza). Plastikowi mówimy zdecydowane nie. Próżno szukać tu akrylu, poliestru, poliamidu.

Kolekcje szyjemy w niewielkich seriach unikając nadprodukcji. Dlatego z reguły znajdziesz na stronie po kilka sztuk produktu. Przedsprzedaż rzeczy które cieszą się dużym zainteresowaniem pozwala na maksymalne wykorzystanie materiału. Ścinki wykorzystujemy do szycia pojedynczych sztuk ubrań, gumek do włosów, woreczków relaksacyjnych. Staramy się wykorzystać każdy centymetr.

Ceny

Ceny ustalone są na uczciwym poziomie. Dlatego rzadko trafisz u mnie na promocję. Mogę natomiast z całkowitą pewnością powiedzieć, że za tą jakość nie przepłacisz ani złotówki.

Pakowanie

Każdy produkt wysyłam osobiście. Najpierw zawijam go w bibułę którą sklejam papierową naklejką. Etykiety których używam są kartonowe, nie pokryte folią, zawieszone na jutowych sznureczkach. Do wysyłki używam wyłącznie kartonowych pudełek oraz taśmy papierowej. Etykietę naklejam bezpośrednio na karton. Tam gdzie to możliwe całkowicie eliminuję plastik. Paczki umieszczam w paczkomacie aby nie generować dodatkowych kursów kurierskich.

 

Zwolnij, żyj uważnie i ciesz się pełnią życia.